We wtorek 17 stycznia 2023 roku, w 39. rocznicę śmierci Czcigodnego Sługi Bożego O. Ignacego Posadzego SChr Siostry Misjonarki z Domu Delegatury zaprosiły Polonię chicagowską na Mszę Świętą i wieczorne spotkanie. 

Program Program spotkania przygotowała s. Karolina Szymkowiak. W kościele p.w. św. Konstancji ks. Tomasz Ludwicki SChr sprawował Mszę św. z prośbą o beatyfikację Sługi Bożego O. Ignacego Posadzego. Myślą przewodnią wygłoszonego kazania była wiara ; temat zaczerpnięty z pierwszego dnia Nowenny przez wstawiennictwo Czcigodnego Sługi Bożego O. Ignacego

Po Mszy św. przeszliśmy do sali parafialnej na spotkanie przy cieście upieczonym przez s. Gertrudę Szymańską. Siostry dzieliły się wspomnieniami o O. Ignacym. 
 
Pani Maria Klekowicz odczytała list, w którym opisała swoje doswiadczenie działania i opieki O. Ignacego. Następnie obejrzeliśmy, przygotowany przez s. Karolinę, film o naszym Ojcu Założycielu. Spotkanie zakończyliśmy Apelem Jasnogórskim.
 
Msze Święte z modlitwą o beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego O. Ignacego Posadzego SChr odbywać się będą każdego 17. dnia miesiąca. 16 stycznia rozpoczęliśmy także Nowennę o wypełnienie woli Bożej względem ks. Mirosława Stępnia, który od ponad dwóch lat leży bezwładny w Domu Opieki.