W przededniu tytularnego święta Siostry Misjonarki Chrystusa Króla z Chicago, Lombard i Burbank wraz z księżmi Chrystusowcami spotkały się na wspólnej celebracji w kościele pod wezwaniem św. Władysława w Chicago.

Podczas Nieszporów pod przewodnictwem wiceprowincjała ks. Andrzeja Totzke odnowiliśmy śluby zakonne. Świętowanie tego wieczoru zakończyliśmy kolacją z naszymi braćmi chrystusowcami. W tym roku miałyśmy zaszczyt przeżywać tę uroczystość wraz z Przełożoną Generalna naszego zgromadzenia, Matką Ewą Kaczmarek.

Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Siostry Misjonarki i Chrystusowcy świętowali w swoich wspólnotach parafialnych.

W Parafii p.w. Świętej Konstancji w obchody Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata wprowadziła naszą wspólnotę zakonną Nowenna do Chrystusa Króla. W czasie Mszy Świętej o godz. 9.00 w kościele św. Konstancji naszą ośmioosobową wspólnotą wraz z Przełożoną Generalną – Matką Ewą, w obecności parafian, odnowiłyśmy nasze śluby zakonne. Dalsza celebracja przeniosła się do naszego konwentu. W tym dniu obchodziłyśmy także imieniny s. Katarzyny Zaremby, s. Gertrudy Szymańskiej, s. Karoliny Szymkowiak oraz urodziny s. Barbary Kosińskiej.

Zdjęcia z Parafii św. Władysława i św. Konstancji