Wszystkim, którzy ciekawi są naszej przedszkolnej, angielskiej rzeczywistości, przesyłamy serdeczne pozdrowienia wraz z podziękowaniem za modlitwę, która przynosi owoce w naszej codziennej pracy.

Nasza placówka przeżywała wizytację OFSTED -  instytucji odpowiedzialnej za kontrolowanie standardu edukacji i bezpieczeństwa dzieci w placówkach wychowawczych w Wielkiej Brytanii.

Z dumą świętujemy przyznanie naszemu przedszkolu oceny GOOD, co oznacza mocne, dobre zapewnienie dzieciom dostępu do edukacji i efektywne wspieranie ich rozwoju na wczesnym etapie życia. 

Cieszymy się także faktem, iż nasza twórcza praca z dziećmi została dostrzeżona przez Manchester City Council i artystyczne prace naszych dzieci zaprezentowane zostały w Central Manchester Library oraz Royal Exchange Theatre.

Rok 2002 w Manchester w sposób szczególny bowiem poświęcony jest dzieciom i młodzieży. Bycie częścią projektu WINDOW OF YOUTH CREATIVITY jest niewątpliwe radością dla nas i dumą dla rodziców naszych dzieci.

Okazją do wspólnego celebrowania naszych wspólnych sukcesów i radości stał się Bal Wszystkich Świętych, który wspólnie przeżyliśmy w naszym domu. 

s. Monika Wodzinska & s. Bernadetta Boratyn

Zdjęcia