28 grudnia 2017 r. w Radiu Maryja rozpoczęła się emisja wydanego przez nasze Zgromadzenie audiobooka „Przez Tajemniczy Wschód”. Materiał powstał na podstawie napisanej przez Ojca Ignacego książki o tym samym tytule; czyta ją p. Dariusz Kowalski. Poszczególne odcinki emitowane będą w ramach audycji „Lektura duchowa” od poniedziałku do piątku (z wyjątkiem świąt) o godz. 14.30.

W domu macierzystym Zgromadzenia Sióstr Misjonarek w Poznaniu mieści się Sala Pamięci Ojca Ignacego oraz Sala Zgromadzenia. W części poświęconej naszemu Założycielowi zgromadzone są pamiątki po Słudze Bożym: m. in. zdjęcia, książki, które czytał i wydał, notatki, szaty i paramenta liturgiczne, rzeczy osobiste i wiele innych ciekawych przedmiotów.

W dniach od 17 do 19 stycznia 2014 r. przeżywałyśmy w naszej wspólnocie zakonnej uroczystości związane z 30. rocznicą odejścia do Domu Ojca naszego Założyciela, Sługi Bożego Ks. Ignacego Posadzego. I tak w piątek 17 stycznia, dokładnie 30 lat po śmierci O. Ignacego uczestniczyłyśmy we Mszy Świętej o godz. 17.00 w małej kaplicy seminarium Towarzystwa Chrystusowego, miejscu, gdzie jest pochowany.