W niedzielę 25 czerwca w parafii w Podjuchach już po raz trzeci odbył się Jarmark Piotra i Pawła, czyli festyn parafialny organizowany z okazji zbliżającego się odpustu. Po Mszy Świętej, podczas której antycypowaliśmy uroczystość świętych patronów naszej parafii, udaliśmy się z procesją wokół kościoła, a po niej – na dalsze wspólne świętowanie, do ogrodu przy plebanii.
 
Podczas festynu można było posilić się smacznym jedzeniem, skorzystać z kawiarenki z pysznym ciastem, a także z wielu atrakcji, przygotowanych przez pomysłowych członków rady parafialnej. 
 
Nie brakowało też najróżniejszych występów, m. in. scholki parafialnej, naszego parafialnego zespołu muzycznego, a także gwiazdy wieczoru – zespołu Deus Meus, który na koniec festynu zaprosił nas na wspaniały koncert, przygotowany także przy udziale uczestników weekendowych warsztatów muzycznych. Dochód z festynu jak co roku przeznaczony jest na remont domu, w którym mieszkamy. 
 
Festyn nie mógłby się odbyć, gdyby nie ogromne zaangażowanie wielu osób, którym leży na sercu dobro naszej parafii i naszej wspólnoty. Dziękując Panu Bogu za naszych przyjaciół, prosimy jednocześnie o Jego obfite błogosławieństwo dla nich.