Dom Modlitwy to miejsce w domu generalnym Zgromadzenia, w którym mniejsza wspólnota sióstr - dwie lub trzy misjonarki - zobowiązuję się przez jakiś czas, np. przez jeden rok, do mieszkania w odosobnieniu, większego oddania się modlitwie i milczeniu. Z siły tej modlitwy czerpią zarówno siostry tam mieszkające, jak i całe Zgromadzenie. Wzorem św. Teresy z Lisieux, patronki misji, Siostry wypraszają potrzebne łaski nie tylko dla nas i kapłanów, pracujących na wszystkich lądach świata, ale i dla Polaków, którzy potrzebują naszej obecności, ale przede wszystkim modlitwy i ofiary. Modlitwa sióstr Domu Modlitwy jest potężnym wsparciem naszej posługi i wzrastania. 

domm

Początek Domu Modlitwy datuje się na 8 grudnia 2007 roku. Tego dnia, w uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, ks. kan. Andrzej Niwczyk, ówczesny proboszcz parafii Morasko, z upoważnienia ks. abp. Stanisława Gądeckiego, dokonał poświęcenia i odprawił pierwszą Mszę św. w nowo erygowanej kaplicy pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, która mieści się w Domu Modlitwy. 

Do sióstr Domu Modlitwy można kierować prośby o  modlitwę na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.