29 marca 2018 r. młodzież z naszej parafii w Atenach, która chce w czasie wakacji wziąć udział w Kongresie Młodzieży Polonijnej oraz pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, rozpoczęła pieczenie „baranków wielkanocnych”.
 
Baranki można było zakupić od Niedzieli Palmowej do Wielkiej Soboty, a dochód był przeznaczony na pokrycie kosztów związanych z wyjazdem naszej młodzieży do Polski. Młodzież pod kierunkiem s. Katarzyny zaangażowała się w tę akcję całym sercem, z wielką radością i zapałem. Akcja cieszyła się zainteresowaniem i wsparciem naszych parafian. Może to spowodowała zachęta napisana przez młodzież:
 
„Kochani, jeszcze o tym nie wiecie, że nasze baranki najlepsze na świecie. 
Przez młodzież i s. Kasię zrobione, z uśmiechem na ustach i sercem na dłoni. 
Gwarantujemy, że taki baranek niejedno mieszkanie przystroi. 
Wspaniały prezent w gości oraz dla sąsiadki,
a przy tym zakup ten można traktować jako datki.
Na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę się wybieramy
i żadnych źródeł dochodu, oprócz baranków nie mamy.
Kto baranki kupuje, ten naszą wdzięczność i pamięć 
na szlaku pielgrzymim zyskuje!!!”
 
Po takiej zachęcie, już pierwszego dnia wszystkie baranki znalazły nabywców. Trzeba się nastawić na produkcję następnych, bo chętnych było wielu. Cieszył zapał i zaangażowanie naszej młodzieży i Rodziców.