Rok mijający to rok, w którym świat doświadcza lęku, samotności, niepewności. Pamiętajmy, że Jezus, który narodził się w Betlejem przyjął ludzkie ciało, zna człowieczy los i jego obawy. Jezus stał się jednym z nas, by być blisko, by umacniać nas w codziennym życiu. Nie jesteś sam…Pan jest z Tobą, ale musisz w to uwierzyć i otworzyć swoje serce.

Tegoroczne Misterium Bożego Narodzenia w naszym Sanktuarium w Keysborough w Australii jest inne od poprzednich. Nic w tym roku nie można było zaplanować, jak to każdy chyba doświadczył, dlatego też zrodziła się myśl, by zebrać w jedno 10 lat naszej wspólnej pracy – dzieci, młodzieży, dorosłych, ludzi, którzy swoimi talentami ubogacali każde przedstawienie. Bogu niech będą dzięki za wszelkie łaski, których doświadczaliśmy w ciągu tych minionych lat.

Zapraszamy do obejrzenia Jubileuszowego Misterium Bożego Narodzenia, które niech będzie okazją do refleksji nad ogromem Bożej miłości i wdzięczności serca wobec tych, którzy towarzyszą nam na emigracyjnych drogach. Pokój, który towarzyszył Świętej Rodzinie niech przepełnia nasze serca oraz nasze domy.

Błogosławionych, pełnych pokoju serca Świąt Bożego Narodzenia życzy sr Elżbieta Cieślarczyk MChR wraz z grupą Jasełkową z Keysborough. Grudzień 2020

LINK DO MISTERIUM