W dniach 9-18 czerwca 46 dzieci i młodzieży z parafii św. Alberta Wielkiego w Burbank wraz z ks. Lesławem, Siostrami Wiolettą i Beatą oraz nauczycielami przeżywało swoje wakacje w Kolorado. Przejechali autokarem długą trasę z Chicago do Colorado Springs, gdzie przebywali 2 dni i mieli różne atrakcje.

Między innymi: byli w parku oglądając 7 wodospadów, wspinali się po czerwonych skałkach w „Ogrodzie bogów”, byli w Zoo, gdzie karmili żyrafy i słonie, a także byli w muzeum, gdzie oglądali replikę domu Indian. W drodze do kolejnego przystanku byli w przepięknym miejscu, gdzie przechodzili przez ogromny podwieszany most między kanionami. Kolejne dni przeżywali w Glenwood Springs w wysokich górach. Mieszkali w hotelu u Polaków i czuli się jak u siebie w domu. Tam czekało ich również wiele wspaniałych atrakcji: byli w parku rozrywki umieszczonym na wysokiej górze, byli w jaskiniach, na wyprawie w górach, gdzie doszli do wspaniałych wodospadów, kąpali się w gorących źródłach, byli na prywatnym rancho, gdzie jeździli na koniach, jeździli również na górskich rowerach.

Ponieważ była to kolonia z Bogiem, codziennie mieli Mszę św. w różnych miejscach: w górach, w hotelach, a także spotkania w ramach Akademii Młodego Polaka. Był to piękny czas przeżyty na łonie natury.

Galeria zdjęć