W dniach 4-8 sierpnia już po raz trzeci spotkaliśmy się w Rumunii z na wspólnej modlitwie i zabawie podczas letnich półkolonii. Tematem przewodnim była: „Misja Anielska”. Razem z aniołami uczyliśmy się być uważni, przebaczać i kochać Pana Boga, i bliźniego.

Katechezę prowadziła siostra Natasza Bukowska wraz z „Kajtkiem”, który marzył o tym, by trafić do Nieba. Po katechezie uczestniczyliśmy w zajęciach z historii Polski. Wraz z p. Bożeną Szczodrowską i p. Angeliką Gracz uczyliśmy się wiersza W. Bełzy „Kto ty jesteś? - Polak mały”, hymnu „Mazurka Dąbrowskiego” oraz wykonaliśmy oś czasu i plakat historii Polski.

W tym samym czasie odbywały się zajęcia plastyczne z p. Anną Wojtczak i s. Nataszą, podczas których wykonywaliśmy anielskie prace. Wraz z p. Anią Zielińską dzieci bawiły się i grały w gry planszowe, a u p. Sławka Kozłowa i p. Mateusza Wojtczaka, ufając aniołowi odwagi, ćwiczyli na równoważni. 

Każdego dnia spotykaliśmy się wszyscy na wspólnym posiłku w Domu Polskim. Wzmocnieni obiadem udawaliśmy się na gry i zabawy integracyjne. Był to wspaniały czas wspólnej wędrówki do nieba, pełen radości, zabawy i przyjaźni. 

Zdjęcia