W domu Polskiej Misji Katolickiej w La Ferté sous Jouarre pod Paryżem odbędą się rekolekcje dla rodziców po stracie dziecka. Rekolekcje w dniach 13-15 marca przeznaczone są dla osób, które przyczyniły się do aborcji.

Natomiast w dniach 27-29 marca – dla rodziców po poronieniu dziecka, urodzeniu dziecka martwego, wczesnej śmierci noworodka, ciąży ektopowej, oddania dziecka do adopcji zaraz po porodzie - TA SERIA REKOLEKCJI ZOSTAŁA ODWOŁANA. Rekolekcje prowadzi s. Maksymiliana Kamińska MChR wraz z towarzyszącymi jej osobami. Zapisy przyjmuje s. Małgorzata: + 33 768 130 655, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub s. Maksymiliana + 1 773 656 7703 (WhatsApp), Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przyjdź! Tutaj znajdziesz zrozumienie, pocieszenie i uzdrowienie. Zakończysz żałobę, wybaczysz sobie i zapełnisz puste miejsce po stracie dziecka.

Informacje na plakacie w PDF