23 stycznia, jak co roku gromadzimy się na spotkaniu opłatkowym w Polskiej Misji Katolickiej w Londynie, by dziękować za kolejny rok pracy na polskich parafiach oraz wypraszać łaski na kolejny.

W tygodniu modlitw o jedność chrześcijan mieliśmy dobrą sposobność, nie tylko pomodlić się o jedność wspólnot chrześcijańskich na świecie, ale zaczynając od naszych wspólnot parafialnych budować wspólne mosty między sobą. Wieczór rozpoczął się adoracją Jezusa Eucharystycznego w ciszy, a następnie uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, której przewodniczył rektor PMK ks. Stefan Wylężek. Po nakarmieniu ducha udaliśmy się na salę, gdzie mogliśmy się podzielić opłatkiem i nakarmić ciało. Podczas Mszy oraz na samym spotkaniu atmosferę uświetniał nam chór parafialny, śpiewając kolędy w najróżniejszych aranżacjach.

Był to dobry czas budowania relacji, dzielenia się doświadczeniem pacy na różnych parafiach oraz umacniania i wzajemnej radości. Niech Nowonarodzony Jezus błogosławi nam na każdy dzień tego kolejnego roku.

Galeria zdjęć